Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı hizmetlerimizi İstanbul sınırları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli Ekibimiz ile yıllardır iklimlendirme ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; internet üzerinden tüm Türkiye’ye toptan ve perakende kombi, radyatör, termostat, radyator ve vana ürünlerinin satışını yapmaktadır. Kent Doğalgaz ,doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetlerini İstanbul da vermektedir. Bir çok markanın ürünlerinin satışını yapan firmamızda Eca, Buderus, Demirdöküm, Viessmann, Ariston, Baymak, Bosch, Vaillant, Auer, Beko, Altus, İmmergas, Robur, Ferroli, Airfel, Protherm ve daha bir çok markanın ürünlerinin satışı yapmaktadır. Kent Doğalgaz firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif fiyatlar ve çözümler sunabilmektedir.

Firmamızın İGDAŞ Yetki Numarası 7004991 dir.

Kent Doğalgaz firmamızın internet sayfası üzerinden bir çok ürün sergilemekteyiz. İnternet sitemize gelerek bir çok markanın ürününü görebilirsiniz ayrıca müşterilerimize deneyimli personelimiz ve mühendislerimiz tarafından hangi ürünleri tercih etmeleri konusunda destekte vermekteyiz.

Kent Doğalgaz firmamız müşterilerine doğalgaz tesisatı yaptırırlarken bir çok ödeme şekli sunar hiç peşinatsız kredi kartına taksit , 160 tl taksitle doğalgaz tesisatı, peşinat verdiğiniz oranda iskonto alma şansı veya sizin ödeme durumuna göre mutlaka bir ödeme programı yapabiliriz.

Doğalgaz tesisatı fiyatlarımızı görmeden kararınızı vermeyin!
Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman Ekip ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız.Kent Doğalgaz, ücretsiz keşif hizmeti verir. Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzergahlar dan geçeceğini, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar radyatör petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuzu da keşif sırasında deneyimli elemanlarımızca cevaplanacaktır.

Ücretsiz keşif için bize 0 532 234 27 63 / 0216 565 50 30 numaralı telefondan veya internet sitemizde ki ücretsiz keşif formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın, içiniz rahat etsin !